Gadżety na farbę #15 Strzelba! - ROJO - 21 kwietnia 2011

Gadżety na farbę #15 Strzelba!

Witam Was serdecznie w piętnastym już odcinku cyklu „Gadżety na farbę”. Było wiele kręcących się luf, był support z powietrza, wyprowadziliśmy ciężkie gąsienice, ustawiliśmy Wieżyczkę, boomheadshotowaliśmy Bazooką, ciepaliśmy Granatami, podkładaliśmy Miny, uruchomiliśmy Drona, napięliśmy Łuk, załadowaliśmy Granatnik, rozstawiliśmy CKM, poprosiliśmy o Prima aprilisowy Nalot, puściliśmy farbę z Moździerza, odpaliliśmy Miotacz ognia. Co dzisiaj Rojcio dla Was zmalował? Bliski kontakt, duży rozrzut, murowany Splat. Strzelba i hardkorowy rilołd in Sarah Connor style! Tekst, filmy, zdjęcia, ankieta, wichajstry i 2 bonusy. Full wypas.

Był już Terminator z Minigunem, był i z Granatnikiem. Pora na Sarę ze strzelbą!

Paintballowy Shotgun to sprzęt trudny do własnoręcznej konstrukcji. Na szczęście można zakupić gotową replikę. Działa ona w oparciu o gaz CO2 lub sprężone powietrze HP. Pierwsze może być podawane za pomocą naboi syfonowych (lekkość kosztem pojemności i możliwości działania w niskich temperaturach), drugie – przewód mambowy podłączony do butli w pasie na biodrach lub sama butla wbudowana w kolbę (większa pojemność i zabawa w każdych warunkach kosztem ciężkości). System działania? Jak w przypadku większości broni gładkolufowej, naboje (w tym przypadku pojedyncze kulki z farbą) wprowadza się po kolei w drugą tubę pod lufą główną. Ładowanie wręcz identyczne w porównaniu z prawdziwą strzelbą. W zależności od ustawień, odpalamy jedną, bardziej precyzyjną kulę lub kilka (max. 3) pod rząd (większy paint power i area damage kosztem celności).

Rojo też kiedyś szotgunił!

Pora na stały punkt programu – filmiki, czyli dość Wordowskich znaków, pora na kilka filmowych przysmaków! Zobaczmy dzisiejsze cacuszko w akcji.

Poznajemy paintballową strzelbę z bliska, jej ładowanie i przeładowanie. Zamiast farby, rzepowe kuleczki. Na spokojnie:)

Pora na konkret i test na żywym osobniku. Shotgunowy, rozpryskowy mega Splat w pełnej krasie. Powyżej zasilaliśmy, teraz odpalamy. Bez litości.

Bonus 1: Dwayne „Rock” Johnson + dwie strzelby i przekomiczne rilołdy. Mocna kombinacja =  shotgunowa masakra.

Bonus 2: Strzelba to potężny odrzut. Przed Wami: Gun Recoil Fail Compilation :)

Gadżet bardzo fajny, konkretny, z pomysłem na siebie. Oryginalna alternatywa dla podstawowego markera. Rarytas dla militarnego woodsballowca, który pomoże oczyścić mu niejeden budynek. Klamka dobra na bliski kontakt, na większą odległość może zawieść. Wszystko zależy od zastosowanego trybu ognia, samej kulki jak i rodzaju używanego paliwa. Tak czy inaczej, mocny argument na polu i ciekawe urozmaicenie teamu uzbrojonego w inne giwery/modyfikacje. Polecam!

8/10 WICHAJSTRÓW MROKU!

Odnotowałem, iż wielu z Was zaczyna tracić już powoli nadzieję, że jest coś, czego nie można zasilić farbą. By całkowicie Was jej pozbawić, za tydzień poznacie Defendera. Co to takiego? Paintballowy egzoszkielet. Tak. Nie jestem na haju. Miażdżący prototyp, którego zarejestrowały tylko zdjęcia…

Shotgun: Total War

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Gadżety na farbę:

#9 Łuk!

#10 Granatnik!

#11 CKM!

#12 Nalot! (PA)

#13 Moździerz

#14 Miotacz ognia!

ROJO
21 kwietnia 2011 - 16:45

Szoti a Ty!

Co ja? 33,3 %

A tak, no super! 2,7 %

Kocham strzelby, kocham ten dźwięk. Blow i charakterystyczny reload. Przypomniała mi się właśnie dwururka z Dooma. Mmmm… 13,3 %

Nie lubię podchodzić na bliższe odległości, wolę walić z daleka. 9,3 %

Reload, Boom! Reload, Boom! Reload, Boom! Reload, Boom! Reload, Boom! Reload! 25,3 %

Wole konsole. 1,3 %

RILIS DE KRAKYYYN !!! 5,3 %

Hello Morgan. I’ve got a little surprise from my shotgun. BOOOOOM!!! 2,7 %

Nie mam zdania. Niestety, znów coś sprawiło, że wszedłem/weszłam tu z niewyjaśnionej ciekawości. 6,7 %

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
21.04.2011 17:10
Rock Alone
Rock Alone
43
Konsul

W czternastym, czy w piętnastym odcinku? :]

21.04.2011 17:14
ROJO.
👍
odpowiedz
ROJO.
145
Magia Kontrastu

O dzięki, wybacz chochlika:)

21.04.2011 17:27
odpowiedz
zanonimizowany690797
7
Legionista

ILIS DE KRAKYYYN !!! Świetne

21.04.2011 18:31
odpowiedz
zanonimizowany639270
31
Generał

Kiedyś znienawidzony, dzisiaj kochany ;]. Przy shotgunie czujesz, że masz w rączkach cacko które miażdży jednym pociskiem.

21.04.2011 18:37
Damian1539
odpowiedz
Damian1539
87
4 8 15 16 23 42

W #16 chcemy snajperkę na farbę!

21.04.2011 18:38
Harry M
odpowiedz
Harry M
146
Master czaszka

Niezłe- fajny rozprysk. Odrzuty mocne.

21.04.2011 18:59
odpowiedz
zanonimizowany777435
34
Senator

Taka giwera będąca połączeniem niebywałej siły ognia i dużego pola rażenia na krótkich dystansach może być ciekawym urozmaiceniem w paintballowych starciach. Dzięki takiemu cacku można zabłysnąć w towarzystwie nie tylko tym ,że to to ładnie wygląda, ale i również posiada pewną skuteczność w odróżnieniu od niektórych innych kozacko prezentujących się giwer.Moim skromnym zdaniem 8 w pełni zasłużonych "Wichajstrów" :)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze