Gadżety na farbę #18 Powalające modyfikacje! - ROJO - 13 maja 2011

Gadżety na farbę #18 Powalające modyfikacje!

Witam Was serdecznie w osiemnastym już odcinku najbardziej pokręconego cyklu na GP: „Gadżety na farbę”! Były Miniguny, Helikoptery, Czołgi, Wieżyczki, Bazooki, Granaty, Miny, Drony, Łuki, Granatniki, CKM-y, Naloty, Moździerze, Miotacze ognia, Strzelby, Uprząż bojowa i Pistolety. Co dzisiaj Rojcio dla Was zmalował? Przyjrzymy się ciekawym przebudowom podstawowych Markerów. Zobaczycie jak na różne sposoby możemy personalizować naszą klamkę i konkretnie wizualnie ją dopieszczać. Będzie kilka filmików akcji i ciekawych kompilacji modernizacji. W końcu nie ma to jak postrzelać w realu z czegoś, czym miotamy na co dzień w grach video, nie? Walory bojowe spadają na dalszy plan, liczyć się będzie stylówa, lans i bauns. Ładujemy bajery i wyglądamy pro. No to cho!

Całkowicie ignorujemy i pomijamy paintballowe Markery do gry w Speedball (szybką, turniejową odmianę polegającą na grze między sztucznymi przeszkodami [balonami] na specjalnych arenach). Skupiamy się na podstawowych klamkach do gry w Woodsball (militarystyczną odmianę leśną) i bierzemy pod lupę 2 rodzaje Markerów: Tippmanna A-5 i Tippmanna X7. Dlaczego właśnie one? Dzięki swej konstrukcji, oferują najwięcej możliwości modernizacji i wyszukanych modyfikacji. Co dokładnie możemy podkręcić? Praktycznie wszystko. Jest tego masa: od luf, kolb, obudów przez magazynki, loadery, tłumiki po układy celownicze i inne akcesoria pokroju elektrycznych uchwytów poprawiających szybkostrzelność i dodających nowe tryby ognia. Szerzej na temat możliwości modyfikacji wymienionych, wybranych Markerów pisałem swojego czasu w tekście pod tytułem Złóż sobie klamkę! Mieliśmy tam ciekawy programik i kilka innych informacji na temat modyfikacji markerów pod kątem militarnego wyglądu. Tym razem zobaczymy w akcji gotowe modernizacje. Wszystko dzięki wyselekcjonowanym filmom, które dla Was przygotowałem:

Ogólna prezentacja najpopularniejszych modyfikacji.

Test najpopularniejszych modyfikacji w polu.

Popularny komentator paintballowego fachu – Wolf (taki zagraniczny odpowiednik Waszego Rojcia:), przygląda się kilku zmodyfikowanym Markerom w swoim programie WOLF’S DEN.

Linia modyfikacji Opposing Force marki OPSGEAR w akcji, czyli operacja „Desert Fury”!

Ponownie OPSGEAR/Opposing Force. Tym razem w ramach misji „Eagle Talon”.

Na koniec coś pysznego, strawnego i podlanego fajną nutką. Slide-show najciekawszych modyfikacji paintballowych Markerów militarnych. Bardzo fajna kompilacja smakołyków dla Tippmanna A-5. Są gotowce, są customy, zapraszam.

To samo co powyżej, tylko zamieniamy A-5 na X7. Nice…

Wichajstrów Mroku dzisiaj nie będzie, bo prezentacja dotyczyła zróżnicowanego zestawu, a nie konkretnego gadżetu. Galerii też nie było sensu montować, bo wszystko co potrzeba znajduje się w dwóch ostatnich filmikach. Z kolei ankietę olałem bo… No dobra, mam kaca i mi się nie chce. Wybaczcie. Odwdzięczę się jednak za tydzień, kiedy to zaprezentuję Wam paintballową snajperkę. Będzie więc coś dla headshoterów w locie po crossie. Narazicho, idę na sracz. Tak, TEN sracz! Będzie Boomshitshot!

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Gadżety na farbę:

#12 Nalot! (PA)

#13 Moździerz

#14 Miotacz ognia!

#15 Strzelba!

#16 Uprząż bojowa!

#17 Pistolety!

Na temat:

Złóż sobie klamkę!

ROJO
13 maja 2011 - 17:07
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.05.2011 18:06
Harry M
Harry M
146
Master czaszka

Uwielbiam modyfikacje dzięki którym nawet najsłabsza giwera wygląda jak maszyna do zabijania.
PS. Co skończyły się gadżety?

14.05.2011 18:08
ROJO.
odpowiedz
ROJO.
145
Magia Kontrastu

Nie, ale kończą się. Cykl zatrzymamy (nie skończymy) na odcinku 20 :(

14.05.2011 18:11
👍
odpowiedz
gladius reloaded
0
Generał

Proponuję na ostatni odcinek pędzel do walki wręcz :)

A cykl bardzo fajny, spowodował moje zainteresowanie paintballem.

14.05.2011 18:15
ROJO.
😊
odpowiedz
ROJO.
145
Magia Kontrastu

Cieszę się, taki był zamysł.

15.05.2011 00:37
odpowiedz
zanonimizowany777435
34
Senator

Ehhh.... No cóż.... Nic co dobre, nie może trwać wiecznie :)
Cykl "gadżety na farbę: z lekka przybliżył mi oraz zapewne wielu czytelnikom Gameplaya świat jednego z najbardzej inetesujących sportów na świecie-paintballu....
Wiem, że wypowiedź ta sprawia wrażenie, jakby zaraz kogoś tu mieli do grobu wkładać, ale z rzeczywistością trzeba się zmierzyć... Nie ma gnatów- nie ma cyklu... Jednak istnieje możliwość, że jeżeli jakaś grupa nerdów dorwie biedne nieświadome zagrożenia markery i je przerobi, to tym samym da ROJOwi kolejny temat na artykuł... Pocieszający jest za to fakt, iż ROJO mówi jedynie o zawieszeniu cyklu, a nie o jego całkowitym zamknięciu... Więc bądźcie w pogotowiu , gdyż nie znamy ani dnia ani godziny, w której zostaniemy przez ROJA oblani wielkim kubłem farby..... ;)

spoiler start


Aha... Czyli w 20# będzie sraczo-farbonator :P Wiedziałem... po prostu wiedziałem :)

spoiler stop

15.05.2011 08:11
ROJO.
👍
odpowiedz
ROJO.
145
Magia Kontrastu

Hehe, Dokładnie jest i będzie tak jak piszesz Ishi:)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze