Podsumowanie tygodnia na gameplay.pl (27.05 - 1.06) - siwy - 2 czerwca 2012

Podsumowanie tygodnia na gameplay.pl (27.05 - 1.06)

Czyli mój skromny przegląd ciekawym wpisów, które zostały opublikowane w serwisie Gameplay.pl Docelowo taki wpis będzie się pojawiał w każdą sobotę i będzie przeglądem artykułów, które pojawiły się od poprzedniej soboty do piątku. Dzisiejszy odcinek można streścić trzema słowami: filmy, gry i sport - chociaż z tym ostatnim to tak nie do końca;) Po szczegóły zapraszam w głąb newsa.

Moje podsumowanie chciałbym zacząć od innych podsumowań, mam tu na myśli cykl o nazwie flash news autorstwa barth89, w schludny i czytelny a zarazem lakoniczny sposób przestawia on najnowsze informacje ze świata gier, filmów i technologii mobilnych.
Flash news ukazało się 3 razy w tygodniu, w poniedziałek, środę i piątek.

Na początku tygodnia znowu wrócił temat polskich gier, podniósł go MrGregg, autor zastanawia się co tak naprawdę polskie gry mogą zdziałać i czy od czasów pierwszej części Wiedźmina(który był małą rewolucją jeśli chodzi o jakość naszych rodzimych produkcji)coś się zmieniło. I czy polak potrafi. A podstawą tych rozważań jest ocena gry Hard Reset.

Jako, że pojawił się nowy zwiastun całkowicie odmienionej serii Tomb Raider nie mogło zabraknąć artykułu na ten temat i nie zabrakło. Matio.K podjął się tematu, a właściwie to zadał sobie fundamentalne pytanie Czy odświeżenie marki Tomb Raider wypali? I jeśli chodzi o moje zdanie to zgadzam się z autorem w 100%, ze wszystkimi obawami, nadziejami i wnioskami, na temat odświeżenia Lary zawartymi w tekście. Nie pozostaje nic tylko czekać.

Kolejny artykuł, którym chciałbym się podzielić jest dosyć specyficzny i właśnie oto mi chodziło gdy pisałem o sporcie w skrócie newsa ;), jego autorem jest brucevsky i mam tu na myśli: Moja kariera w FIFA 12: odcinek wybitnie quizowy. Nie przepadam jakoś za piłką, nie oglądam meczów, nikomu nie kibicuje, ogólnie średnio mnie to bawi, ale serie Moja kariera w FIFA 12 lubię czytać i nie pogardzę nowym odcinkiem :)

I w tym momencie czas przejść z gier do filmów, tutaj czekają dwa fajne artykuły:

O corocznym dublowaniu filmów w Hollywood napisał fsm, autor posikuje się kilkoma przykładami, a także rozpatruje skąd się takie zjawisko bierze.

I na zakończenie kolejny tekst na temat filmów, promilus z kolei podjął temat zakończeń filmów i towarzyszącej im spojlerofobi.

I to tyle jeśli chodzi o miniony tydzień w serwisie gameplay.pl moimi oczami, zapraszam do przeczytania wymienionych wpisów.

Warto także zapoznać się z tymi na, które ja nie zwróciłem uwagi ;)

Chciałbym jeszcze dodać, że przyszłe podsumowania tygodnia będą obszerniejsze.

siwy
2 czerwca 2012 - 16:24