Podsumowanie tygodnia na gameplay.pl (27.05 - 1.06) - siwy - 2 czerwca 2012

Podsumowanie tygodnia na gameplay.pl (27.05 - 1.06)

Czyli mój skromny przegląd ciekawym wpisów, które zostały opublikowane w serwisie Gameplay.pl Docelowo taki wpis będzie się pojawiał w każdą sobotę i będzie przeglądem artykułów, które pojawiły się od poprzedniej soboty do piątku. Dzisiejszy odcinek można streścić trzema słowami: filmy, gry i sport - chociaż z tym ostatnim to tak nie do końca;) Po szczegóły zapraszam w głąb newsa.

Moje podsumowanie chciałbym zacząć od innych podsumowań, mam tu na myśli cykl o nazwie flash news autorstwa barth89, w schludny i czytelny a zarazem lakoniczny sposób przestawia on najnowsze informacje ze świata gier, filmów i technologii mobilnych.
Flash news ukazało się 3 razy w tygodniu, w poniedziałek, środę i piątek.

Na początku tygodnia znowu wrócił temat polskich gier, podniósł go MrGregg, autor zastanawia się co tak naprawdę polskie gry mogą zdziałać i czy od czasów pierwszej części Wiedźmina(który był małą rewolucją jeśli chodzi o jakość naszych rodzimych produkcji)coś się zmieniło. I czy polak potrafi. A podstawą tych rozważań jest ocena gry Hard Reset.

Jako, że pojawił się nowy zwiastun całkowicie odmienionej serii Tomb Raider nie mogło zabraknąć artykułu na ten temat i nie zabrakło. Matio.K podjął się tematu, a właściwie to zadał sobie fundamentalne pytanie Czy odświeżenie marki Tomb Raider wypali? I jeśli chodzi o moje zdanie to zgadzam się z autorem w 100%, ze wszystkimi obawami, nadziejami i wnioskami, na temat odświeżenia Lary zawartymi w tekście. Nie pozostaje nic tylko czekać.

Kolejny artykuł, którym chciałbym się podzielić jest dosyć specyficzny i właśnie oto mi chodziło gdy pisałem o sporcie w skrócie newsa ;), jego autorem jest brucevsky i mam tu na myśli: Moja kariera w FIFA 12: odcinek wybitnie quizowy. Nie przepadam jakoś za piłką, nie oglądam meczów, nikomu nie kibicuje, ogólnie średnio mnie to bawi, ale serie Moja kariera w FIFA 12 lubię czytać i nie pogardzę nowym odcinkiem :)

I w tym momencie czas przejść z gier do filmów, tutaj czekają dwa fajne artykuły:

O corocznym dublowaniu filmów w Hollywood napisał fsm, autor posikuje się kilkoma przykładami, a także rozpatruje skąd się takie zjawisko bierze.

I na zakończenie kolejny tekst na temat filmów, promilus z kolei podjął temat zakończeń filmów i towarzyszącej im spojlerofobi.

I to tyle jeśli chodzi o miniony tydzień w serwisie gameplay.pl moimi oczami, zapraszam do przeczytania wymienionych wpisów.

Warto także zapoznać się z tymi na, które ja nie zwróciłem uwagi ;)

Chciałbym jeszcze dodać, że przyszłe podsumowania tygodnia będą obszerniejsze.

siwy
2 czerwca 2012 - 16:24
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
02.06.2012 16:53
Ogarniacz
8
Generał

No ludzie robic podsumowanie podsumowan to juz lekka przesada... Nie masz tematow do opisania to lepiej nic nie pisz... :P

02.06.2012 16:58
siwy346
odpowiedz
siwy346
105
addicted to music

Proponuje przeczytać coś więcej niż akapit numer 2 ;)
Generalnie zasób tematów mam i proszę Cię nie martw się o to.
Ten cykl uważam, za potrzebny ponieważ, jest swego rodzaju wsadzeniem ciekawych wpisów w jedno miejsce, np dla tych, którzy nie mają czasu przeglądać całego serwisu.
Ciekawych z mojego punktu widzenia i nie chodzi tu o żadne wazeliniarstwo itp, ale chce się podzielić tym co mnie przyciągnęło w minionym tygodniu.

02.06.2012 17:25
odpowiedz
Ogarniacz
8
Generał

jak ktos nie ma czasu przegladac, to pewnie czytac tez nie... ale dobra uwazasz ze to "potrzebne" twoja sprawa :P jak dla mnie to bzdura :)

02.06.2012 17:31
odpowiedz
krzychu2k7
39
Konsul

Mnie się podoba, bo gameplay ma zepsute przeglądanie starszych wpisów. Mógłbyś też krótko streszczać/recenzować każdy wpis, to by jego fajność była podwójna.

02.06.2012 17:38
Krotock
👍
odpowiedz
Krotock
21
Centurion

Mnie też się podoba. Wolę pod koniec tygodnia to przeczytać i ewentualnie wybrać coś dla siebie, niż przeglądać w klasyczny sposób co jakoś nie jest specjalnie wygodne.

03.06.2012 05:38
maciek16180
odpowiedz
maciek16180
54
Konsul

Zaraz podsumowań będzie więcej niż artykułów. I tak nie uwzględnisz wszystkich wpisów, więc żeby nie ominąć niczego potencjalnie ciekawego trzeba będzie przejrzeć archiwum samemu.

03.06.2012 10:26
sekret_mnicha
odpowiedz
sekret_mnicha
214
fsm

GRYOnline.plTeam

Szczerze: trochę bez sensu taki wpis/cykl, bo: najlepsze (zdaniem bossa) wpisy są promowane obrazkami, a najlepsze (zdaniem czytelników), są wypisane na liście z prawej strony. Wiem, że nie dotyczy to tylko ostatniego tygodnia, ale mimo wszystko... Zdecydowanie wolę przeczytać coś, hm, treściwszego. Ale zobaczymy, jak to będzie :)

PS. Jako autor jednego z wymienionych tekstów... co ja, za przeproszeniem, robię?! Posikuję się? :P

04.06.2012 14:18
Harry M
odpowiedz
Harry M
147
Master czaszka

No fajne, ale po co?

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze