Gadżety na farbę – podsumowanie! - ROJO - 2 czerwca 2011

Gadżety na farbę – podsumowanie!

Witam Was serdecznie w obiecanym, podsumowującym odcinku „Gadżetów na farbę”, który ma na celu przypomnieć Wam wszystkie wyjątkowe zabawki zasilane farbą. Zobaczymy jakie zdobyły największą ilość Wichajstrów Mroku. Poproszę Was również o wzięcie udziału w specjalnej ankiecie. Przez dwadzieścia tygodni (tak, to już tyle czasu Was męczę:) trwania cyklu trochę się tego nazbierało. Moim celem, misją, ideą było zaszczepienie w Was chęci spróbowania się w tym wyjątkowym i oryginalnym sporcie. Oswoić, zaintrygować, przykuć uwagę. Jeśli choć w najmniejszym stopniu mi się to udało – nic tylko się cieszyć. Taki był zamysł. Nie przedłużając, zapraszam na skromny epilog.

Z oczywistych względów pominę Prima Aprilisowy Nalot oraz Powalające modyfikacje podstawowych Markerów. Poniżej zestawienie wszystkich gadżetów wraz z linkiem (w tytule) do danego artykułu, zdjęciem pamiątkowym i ilością zdobytych Wichajstrów Mroku:

Minigun!

 7/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Helikopter!

 

5/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Czołg!

 

8/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Wieżyczka!

 9/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Bazooka!

 

8/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Granat!

 

7/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Mina!

 

9/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Dron!

 

5/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Łuk!

6/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Granatnik!

 

5/10  WICHAJSTRóW MROKU!


CKM!

 8/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Moździerz!

3/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Miotacz ognia!

7/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Strzelba!

8/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Uprząż bojowa!

 

9/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Pistolety!

 8/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Snajperka!

7/10  WICHAJSTRóW MROKU!


Maski!

7/10  WICHAJSTRóW MROKU!


A tak przedstawia się podium:

I MIEJSCE (9/10): Ex quo - Wieżyczka, Mina, Uprząż Bojowa.

II MIEJSCE (8/10): Ex quo – Czołg, Bazooka, CKM, Strzelba, Pistolety

III MIEJSCE (7/10): Ex quo – Minigun, Granat, Miotacz ognia, Snajperka, Maski

Zwycięzcom gratulujemy!

Starałem się żeby było śmiesznie, na luzie ale i konkretnie, rzeczowo. Popromować trochę ten oryginalny sport, któremu brak jest jakiejkolwiek reklamy, przekazać elementarną wiedzę. Strawna i czytelna forma była priorytetem. Jeśli kogoś Paintball nie interesował, zawsze mógł potraktować wstawione materiały video jako YouTubowską ciekawostkę (takie „śmieszne filmiki”) lub/i wziąć udział w ankiecie o dyskusyjnej normalności. Jak wspomniałem w ostatnim odcinku, nie jest to definitywny koniec cyklu. Gdy pojawi się jakiś nowy, interesujący gadżet na farbę – będę kontynuować swą misję. Póki co, zatrzymuję, nie kończę, więc i nie żegnam się. W ramach zadośćuczynienia za petryfikację „Gadżetów na farbę” odpalę za niedługo nowy cykl: „Zabawki przyszłości”. Myślę, że powinna to być ciekawa alternatywa, utrzymana w podobnym duchu i formie, co fundatorzy farby:) Kochani, było mi niezmiernie miło. Pisałem te odcinki z nieukrywaną przyjemnością i pasją. Myślę, że było sympatycznie. Fajnie, że cykl miał kilku stałych czytelników. Dziękuję Panowie i Panie. Kto wie, może kiedyś spotkamy się na paintballowym polu? Serwus!

P.S. 1 Wymieńcie swój ulubiony gadżet oraz podajcie element cyklu, który najbardziej Wam się podobał (tekst, filmy, galeria, ankieta) – oczywiście jeśli takowy w ogóle był:P

P.S. 2 Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Wszystkie odcinki „Gadżetów na farbę”

Paintball - Zbiór wszystkich tekstów

ROJO
2 czerwca 2011 - 16:52

Jak podobał Ci się cykl?

Bardzo fajny – Sympatyczna odskocznia od gier elektronicznych. Sprawił, że zainteresowałem/-łam się tym sportem na poważnie. Planuję się w to pobawić (lub już to zrobiłem/-łam). 79,9 %

Bardzo fajny, ale mimo wszystko to nie dla mnie (z różnych powodów). 9,7 %

Średni – Taki sobie. Raz coś było spoko, raz nie. Raz padłem, raz olałem. Nierówny. 2,8 %

Słaby – Wszystko w nim leżało. 0,7 %

Bardzo słaby – Ten cykl był pomyłką na GP! 2,1 %

Nie mam zdania. Wchodziłem/-łam zawsze z czystej ciekawości. 4,9 %

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
02.06.2011 17:20
Harry M
Harry M
145
Master czaszka

Szkoda, al kiedyś ten dzień musiał nastać. Moje ulubione Gadżety:
1. Maski, mina, Wieżyczka
2. Czołg, minigun, helikopter
3. Bazooka, miotacz ognia, Uprząż Bojowa.
Ulubiony element cyklu to oczywiście sam tekst, który był prze-ciekawy i zachęcał do dalszego czytania tej serii, a na 2 miejscu filmiki, żeby zobaczy jak się owy gadżet prezentuje.
Pozdrawiam
EDIT: I oczywiście mam nadzieję, że kiedyś dołączę do paintaballowców i zagramy razem w drużynie lub przeciw ROJO ;P.

02.06.2011 17:46
SlaY91
😃
odpowiedz
SlaY91
15
Pretorianin

Wielkie GZ dla Ciebie Roju bo stworzyłeś fajny cykl i wkładałeś w niego naprawdę wiele serca. Nikt z nas chyba nie domyślał się że na farbę można zrobić takie ... ee rzeczy.

02.06.2011 22:00
Cayack
👍
odpowiedz
Cayack
57
Gospodarz Przystani

Jeśli o mnie chodzi, to już wcześniej chciałem spróbować paintballu, jednak czytanie tego cyklu nie pozwoliło o tej chęci zapomnieć (za to pozwoliło ją utrwalić), gdyż regularnie miałem z tym tematem styczność. Do tej pory się nie udało, ale mam nadzieję, że ten dzień jeszcze nastąpi :)

Po lekturze tego cyklu społeczność paintballowców nie urośnie od razu o ileś-tam-procent, ale na pewno udało się zainteresować kogoś nowego, kto wcześniej mógł niewiele słyszeć o tej dyscyplinie (tym bardziej o takich cudach jak wieżyczki, czołgi itd). Nie każdy potrafi zarażać pasją, a myślę, że Tobie się to w niektórych przypadkach udało, co się chwali. Dobra robota :]

02.06.2011 22:02
ma_ko
odpowiedz
ma_ko
61
 

Umarł król, niech żyje król! :P

02.06.2011 22:10
ROJO.
👍
odpowiedz
ROJO.
144
Magia Kontrastu

Dziękuję Panowie, starałem się. Mam świadomość, że nie był on tak przystępny (kierowany do większej grupy) jak inne moje cykle, więc tym bardziej się cieszę, że mimo wszystko znalazł grupkę wiernych odbiorców:) Każdy tutaj ma jakiegoś swojego drugiego konika (oprócz pierwszego jakim są gry:)